ATİK-Avrupa Türk İşadamları ve İşbirliği Konseyi TÜDEİK-Türk Dünya Ekonomik İşbirliği Konseyi Dünyada bulunan Türk Sivil Toplum Kuruluşlarını Antalya'da Bir araya getiriyor.ATİK-TÜDEİK Vizyonu Dünyanın çeşitli coğrafyalarında bulunan Türkler ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekteler. Önceleri gurbetçiler diye anılan insanlarımız bu gün bulunmuş oldukları ülkelerin de vatandaşlıklarını alarak, entegrasyonun en güzel örneğini yaşadıkları yerlerde sergilemekteler.
ATiK -АТИК İstişare Konseyi
ATiK -АТИК Tanıtım Videosu
Belediyeler Dostluk Grubu
Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal’ı ATİK Antalya Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi Heyeti Ziyaret Ettiler.

ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin,ATİK Bilim ve Kültür Konseyi Yönetim Kurulu Üyemiz Doç. Dr. Reyhan Çelik,ATİK Yönetim Kurulu Üyelerimiz Halime Özen Erbaş,Fethi Kutluata, Osman Yavuz, Çağlar Çelik, Durmuş Şankal, Hilmi Nurtaş, Tufan Ece, Üryan Yüceoğlu ve Barış Taşcı Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal ile istişarede bulundular.

Yapılan istişareler sonucunda 

  1. ATİK Antalya Muratpaşa Belediyesinin ATİK Başkanlıklarının bulunduğu bazı ülkelerdeki Belediyeler ile Kardeş Belediyeler Projelerine destek olunması, 
  2. Uluslararası ilişkilerde Muratpaşa Belediyesi Dış İlişkiler Bölümü ile ATİK Antalya Yönetim Kurulunun bazı stratejik işbirlikleri projeleriyle eğitim, kültürel, sosyal ve ekonomik işbirliklerinin karşılıklı yapılması konuları ele alındı.
Российский АТИК İstişare Konseyi
Российский АТИК Tanıtım Videosu

Başbakan Erdoğan'ın Polonya temasları paylaşan: asgrouptr
Belediyeler Dostluk Grubu
Rusya ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.